DYNACORD MIXER CMS 1000, DYNACORD MIXER CMS 1600, DYNACORD MIXER CMS 2200, DYNACORD MIXER CMS 600, DYNACORD PM 1600, DYNACORD PM 2200, DYNACORD PM 3 600, تجهیزات سخت‌افزاری, صدا, مقالات, میکسر

آموزش دایناکورد

آموزش دایناکورد

مقدمه

با توجه به اینکه استفاده از میکسر های دایناکورد در ایران به شدت متداول است، من قصد دارم آموزش های کامل این میکسر را در سایت میکس صدا در اختیار شما عزیزان قرار دهم. اولین نکته درباره این آموزش ها این است که مجموعه آموزش ها تجربه شخصی من هستند و ممکن است دارای اشکالاتی باشند. اگر در این آموزش ها شاهد مشکل و یا ابهامی بودید، لطفا از بخش نظرات آن‌را به ما اطلاع دهید. دوم اینکه این آموزش ها به زبان ساده بیان شده‌اند و افرادی که اولین بار است از میکسر های دایناکورد استفاد می‌کنند به راحتی می‌توانند آن را فرا بگیرند. سوم این آموزش ها در خصوص مدل های 600 ، 1000 ، 1600 و 2200 دایناکورد است.

هر چند خیلی از بخش ها آن به صورت مفاهیم عمومی است و در خیلی میکسر های دیگر نیز کاربرد دارد. چهارمین نکته این که در میکسر های دایناکورد تفاوت چندانی بین مدل های CMS و PM وجود ندارد بنابراین خیلی از این بخش ها بین میکسر های دارای پاور و فاقد پاور مشترک است. و آخرین نکته این که این سری از آموزش ها شامل میکسر PM 502 نمی‌باشد هرچند برخی از مطالب مرتبط با این میکسر است.

اهداف

در خیلی از هیات ها ، مدارس و مساجد از میکسر های دایناکورد ( Dynacord ) استفاده می‌شود. که دلیل این استقبال در واقع قیمت پایین این میکسر ها نسبت به قابلیت های آنهاست. علاوه بر آن یادگیری دستگاه های دایناکور خیلی ساده است و زمان زیادی نمی‌گیرد. چیزی که ما با آن مواجه هستیم این است که در خیلی از جاها از تمام قابلیت این میکسر ها به درستی استفاده نمی‌شود ؛ هدف من از نوشتن این مطالب این است که به شما صدابرداران کمک کنم تا ضعف های صدابرداری مخصوصا در هیات ها به حداقل برسه. من در مطالب آینده قصد دارم به معرفی میکسر های دایناکورد و نحوه کار با آنها بپردازم. امید وارم آموزش دستگاه های کمپانی دایناکورد برای شما مفید باشد. در ادامه پیشنهاد می‌کنم برای مشاهده مطالب مرتبط با آموزش دایناکورد به زبان ساده کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *