درباره ما

4

سال سابقه در صوت و تصویر

بهترین پشتیبانی

تیم ما در تلاش است تا با استفاده از افراد جوان، پرتلاش و سخت کوش بهترین پشتیبانی را به طور 24ساعت برای شما عزیزان فراهم کند. تیم MixSeda با پشتیبانی قوی و شبانه روزی برای مشتریان خود؛ شما را جهت بهبود فعالیت هایتان راهنمایی می‌کند.

چرا ما

میکس صدا گروهی تحلیل‌گر و جستو‌جوگر برای شما کاربران محترم است که سعی می‌کند در کمترین زمان منابع مورد نیاز شما عزیزان را فراهم کند.

قیمت استثنایی

در MixSeda توانسته‌ایم با کنترل هزینه هابه بهترین شکل در پروژه ها؛ نسبت به سایر رقبا در این حوزه برتری کسب کنیم.

کمترین زمان

امروزه زمان خیلی مهم است؛ هم برای شما و هم برای ما... MixSeda همواره در تلاش است پروژه های شما مشتریان عزیز را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهد تا شما از ما راضی باشید.

بهترین کیفیت

تیم ما در تلاش است تا با بهره‌گیری از جدید ترین ابزار ها و تکنولوژی های روز دنیا، پروژه های شما را با بالاترین کیفیت به سرانجام برساند. سطح کیفی بالا در ارائه خدمات وجه تمایز ما با دیگر رقبا می‌باشد.

مشاوران برجسته

تیم ما با تکیه بر اساتید خبره و با سابقه MixSeda در خدمت شماست. ما تیم خود را با تکیه به تخصص فنی برگزیدهو می‌توانیم راه‌گشای مشکلات فنی و تخصصی شما باشیم.

تیم ما

میکس صدا متشکل از متخصصان جوان و پویا در عرصه صوت و تصویر آماده ارائه انواع خدمات می‌باشدو استفاده از نیرو های جوان و کارآزموده در میکس صدا با فراهم آوردن کیفیت مثال زدنی در ارائه خدمات باعث تفاوت ما با دیگر ارائه دهندگان شده است.
محمد مؤیدی مهر برنامه‌نویس تولید‌محتوا
علی پورسهی گرافیست تولید‌محتوا برنامه‌نویس سئو
امیر‌حسین ملاصالحی تولید‌محتوا سئو
محمد‌حسین خالویی آهنگ‌ساز تولید‌محتوا