میکسر دایناکورد CMS 1000-3

  • دارای 10 ورودی میکروفن
  • دارای اکولایزر پارامتریک و گرافیکی
  • دارای دو لاین افکت
  • تعداد خروجی های مون: 2
  • تعداد خروجی های آیوکس: 2
تولید کننده: برند دایناکورد
تماس برای قیمت
ارسال به
*
*
روش ارسال
نام
تخمین تحویل کالا
قیمت
روش حمل و نقلی وجود ندارد

معرفی میکسر دایناکورد CMS 1000-3

دایناکورد CMS 1000-3 از میکسر های کمپانی دایناکورد ( Dynacord ) دارای 10 خط ( Line ) ورودی می‌باشد. یعنی شما به صورت استاندارد می‌توانید 10 میکروفن را به ورودی های این میکسر متصل کنید.

همچنین دارای دو افکتور دیجیتالی است که از دو مدار کاملا مجزا تشکیل شده‌اند که هر یک از این افکتور های دیجیتال دارای 100 مدل افکت پیشفرض و البته قابل تغییر می‌باشد. همچنین این دستگاه به شما این قابلیت را می‌دهد تا 20 مدل افکت را به طور جداگانه بر روی دستگاه برنامه ریزی کنید.

این میکسر آنالوگ به نسبت CMS 600-3 اکولایزر پارامتریک بهتری دارد و شما می‌توانید روی 6 لاین ورودی این میکسر کیلوهرتز مید (Mid) را تنظیم نمایید.

علاوه بر این‌ها با استفاده از دو خروجی Fx Send قادر خواهید بود صدای خام خواننده را به صورت جداگانه خروجی گرفته و ریکورد کنید.

این دستگاه دارای اکولایز استریو 11 باند و چهار ورودی از طریق کانکتور یو‌اس‌بی ( USB ) می‌باشد.

از جمله قابلیت هایی که می‌توان به عنوان برتری های این دستگاه نسبت به میکسر دایناکورد CMS 600-3 نام برد وجود خروجی های آیوکس ( AUX ) و مون ( MON ) به صورت دوبانده است. همچنین اکولایز داینامیک این دستگاه نیز نسبت به میکسر دایناکورد CMS 600-3 پیشرفت کرده و ولوم ( volume ) کیلوهرتز ( KHz ) به آن اضافه شده که باعث می‌شود دست صدابردار برای ایجاد تغییر بر روی صدای خواننده یا مداح باز تر باشد.

یکی از دلایلی که برند دایناکورد علاقه مندان زیادی دارد، کیفیت مناسب این برند نسبت به سایر برند‌ها مانند اکوچنگ هست. تقریبا می‌توان گفت در صورتی که از محصولات دایناکورد بدرستی استفاده شود؛ محصول بعد از 5-10 سال نیاز به سرویس پیدا می‌کند. البته من در اینجا روی واژه درست استفاده کردن تاکید میکنم.

البته که تمامی لوازم الکترونیکی دارای عمر مفیدی هستند ولی کیفیت ساخت محصولات دایناکورد واقعا در بین رقبای خود بی‌نظیر است.