میکسر دایناکورد CMS 600-3

  • دارای 6 ورودی میکروفن
  • دارای اکولایزر پارامتریک و گرافیکی
  • دارای دو لاین افکت
  • تعداد خروجی های مون: 1
  • تعداد خروجی های آیوکس: 1
تولید کننده: برند دایناکورد
تماس برای قیمت
ارسال به
*
*
روش ارسال
نام
تخمین تحویل کالا
قیمت
روش حمل و نقلی وجود ندارد

معرفی میکسر دایناکورد CMS 600-3

این مدل کوچکترین مدل از میکسر های کمپانی دایناکورد ( Dynacord ) است که البته توام با قابلیت های بسیار شگفت انگیز می‌باشد.

این دستگاه دارای چهار خط ( Line ) ورودی میکروفن به صورت بالانس و چهار خط ( Line ) ورودی استریو به صورت غیر بالانس است. یعنی در مجموع شما به صورت استاندارد می‌توانید 6 عدد میکروفن به این دستگاه متصل کنید.

ضعف این دستگاه نسبت به سایر محصولات دایناکورد، محدود‌تر بودن اکولایز پارامتریک و گرافیکی می‌باشد. منطقی هست که شما هر چه اکولایزر محدود‌تری داشته باشید قدرت مانور کمتری بر روی صدا در حال پخش دارید.

همانطور که در جریان هستید، مدل این دستگاه  CMS می‌باشد و طبق قاعده و قانون میکسر‌های CMS فاقد آمپلی‌فایر هستند. پس شما برای اتصال این میکسر به یک باند پسیو نیاز به یک آمپلی‌فایر خواهید داشت ولی بدون نیاز به آمپلی‌فایر میتونید این میکسر رو به یک باند اکتیو متصل کنید.

از مزایای دیگر این میکسر کوچک و کم حجم بودن این میکسر به نسبت باقی میکسر های این شرکت است. اگر نیازی به یک میکسر حرفه‌ای ندارید و قصد دارید با کمترین هزینه یک میکسر با طول عمر بالا تهیه کنید این محصول میتواند یکی از گزینه‌های شما باشد.

همانند سایر میکسر‌های این شرکت، قابلیت اتصال به کامپیوتر به عنوان کارت صدا برای خروجی گرفتن از صدا در این محصول هم وجود دارد. که واقعا برای ریکورد صدا از میکسر و یا سایر فعالیت ها بسیار مناسب است.

افکت استفاده شده در این مدل از دو مدار کاملا مجزا که هر کدام دارای 100 مدل ذخیره شده و البته قابل تغییر است که تا 20 مدل افکت دستی نیز با نام دلخواه برای دستگاه قابل تعریف و برنامه ریزی است.