میکسر صدا پروئل مدل MLX2842

میکسر پروئل مدل MLX2842 یک میکسر با اندازه ی بزرگ است که ترکیبی از تعداد زیادی کانال با مجموعه ای کامل از ویژگی های طراحی شده به تناسب هر برنامه ی صدا برداری حرفه ای است.
تماس برای قیمت
ارسال به
*
*
روش ارسال
نام
تخمین تحویل کالا
قیمت
روش حمل و نقلی وجود ندارد
میکسر پروئل مدل MLX2842 یک میکسر با اندازه ی بزرگ است که ترکیبی از تعداد زیادی کانال با مجموعه ای کامل از ویژگی های طراحی شده به تناسب هر برنامه ی صدا برداری حرفه ای است. 20 کانال مونو ورودی دارای ویژگی نویز خیلی کم و پری آمپلیفایر هایی با توان بالا هستند که میتوانند طیف وسیعی از هر آلات موسیقی را ضبط کنند. اکولایزر 4 باند با دو ولوم برای تیون کردن فرکانس میدرنج یک امتیاز خوب برای بهبود صدای خواننده به صورت یک اثر موسیقی قوی دارد ، همچنین این میکسر دارای دو کانال استریو با 4 باند اکولایزر است. 6 خط AUX send میتواند برای حالت قبل و یا بعد از فیدر تنظیم شوند .
AUX send 1 تا 4 با فیدرهای 6 سانتی متری و 3 باند اکولایزر میتوانند کنترل موثری بر بلندگوهای مانیتورهای استیج داشته باشند . AUX send شماره 5 و 6 را میتوان برای استفاده از دو افکت داخلی میکسر و یا اتصال به یک دستگاه افکتور خارجی در نظر گرفت . همچنین میتوانند به عنوان خروجی برای دو بلندگوی مانیتور اضافی نیز مورد استفاده قرار گیرد . همه کانال ها همراه با چهار گروپ و MAIN MIX و دارای یک فیدر 10 سانتی متری با کیفیت و با طول عمر بالا برای کنترل دقیق سطح صدا میباشند. میکسرهای سری MLX دارای دو عدد افکتور دیجیتال 24 بیتی PROFEX میباشند که قادر به ارائه 256 الگوریتم افکت به سبک استودیویی است:
این افکتورها اجازه میدهند تا صدای خود را با افکت هایی مانند REVERB و DELAY با کیفیت بالا و بدون نیاز به افکتورهای اکسترنال ترکیب کنید . این افکت ها را می توان از طریق نمایشگر LCD انتخاب کرد و آنها را به صورت آزادانه به بلندگوهای مانیتور، گروه ها و خروجی میکس اصلی هدایت کرد. میکسرهای سری MLX دارای یک پورت USB داخلی برای دریافت و ارسال صدا با کیفیت CD از طریق کامپیوتر میباشد.
از طریق پورت USB شما می توانید فایل های صوتی را از کامپیوتر پخش کنید یا اجرای زنده خود را مستقیما بر روی هارد دیسک کامپیوتر ضبط کنید. بخش MLX MASTER نیز دارای ویژگی های مفیدی مانند یک سوئیچ MAIN MUTE، بخش TALKBACK و PHONES و کنترلرهای سطح صدای بلندگوهای مانیتور می باشد. طراحی دستگاه با چیدمان بصری مطلوب و کلید های ارگونومیک رنگی به کاربران میکسرهای سری MLX پروئل اجازه می دهد تا به سرعت و راحتی کلیدها و ولوم های مورد نظر خود را پیدا کرده و به آسانی بتواند از آنها استفاده کند.
ویژگی های کالا:
  • تعداد کل کانال ها: چهار
  • ویژگی‌های میکسر: کنترل نرم افزاری
  • تعداد فیدر: 32
  • نوع ورودی آنالوگ: RCA