پاور میکسر زیکو مدل PM8000

پاورمیکسر زیکو مدل PM8000 پاورمیکسر زیکو PM8000 از محبوب‌ترین انواع پاور میکسر هیئتی موجود در بازار محسوب می‌شود. تعداد ورودی میکروفون: شش تعداد فیدر: 32 تعداد رفت و برگشت AUX: دو
تماس برای قیمت
ارسال به
*
*
روش ارسال
نام
تخمین تحویل کالا
قیمت
روش حمل و نقلی وجود ندارد

zico 8000 power mixer

پاورمیکسر زیکو مدل PM8000 پاورمیکسر زیکو PM8000 از محبوب‌ترین انواع پاور میکسر هیئتی موجود در بازار محسوب می‌شود.
این پاورمیکسر دارای 6 عدد کانال برای اتصال به سایر دستگاه‌های صوتی است. دو عدد آمپلی فایر با قدرت خروجی 500 وات در این پاور میکسر حرفه ای، امکان اتصال 6 هدد باند پسیو را فراهم می‌کند. این پاور میکسر جدید زیکو دارای افکت DSP 24 حالته بوده که قابلیت تنظیم به صورت دستی را نیز دارد. از دیگر تجهیزات پاورمیکسر زیکو که برای تنظیم پاور میکسر استفاده می‌شود، می‌توان به دو عدد خروجی AUX و 6 عدد خروجی لاین اشاره کرد. 6 عدد ورودی میکروفون در نظر گرفته شده برای این پاور میکسر صندوقی، امکان اتصال میکروفون‌ها را فراهم کرده است.
پشتیبانی از بلوتوث، درگاه USB و قابلیت فراخوانی کارت SD از دیگر امکانات این پاور میکسر صوتی محسوب می‌شود. رکوردر از دیگر امکانات این پاور میکس صدا محسوب می‌شود که با قابلیت‌های حرفه‌ای که دارد، شما را از خرید رکوردر بی‌نیاز خواهد کرد.
جنس بدنه پاور میکسر صدا زیکو، چوبی بوده و دارای ابعاد 37x29x26 سانتی‌متر بوده و 11 کیلوگرم وزن آن می‌باشد. برای نصب پاور میکسر ZICO، به دلیل صندوقی بودن، نیازی به پایه پاور میکسر نیست.
این پاور میکسر خوب زیکو تحت لیسانس آلمان و در کره جنوبی ساخته می‌شود.
 • ابعاد
  37x29x26 سانتی‌متر
 • وزن
  8 کیلوگرم
 • تعداد خروجی‌ هدفون
  یک عدد
 • تعداد ورودی میکروفون
  شش
 • تعداد فیدر
  32
 • تعداد رفت و برگشت AUX
  دو