میکسر صدا آلن اَند هیت مدل ZED60-10FX

شرکت Allen & Heath انگلیسی یک شرکت پیشرو در تولید میکسرهای صداست. اخیرا برند آلن اند هیت میکسری را به نام Z-60-10-FX تولید کرده است. تعداد ورودی میکروفن: 4 عدد تعداد فیدر ها: 4 عدد
تولید کننده: برند الن اند هیت
تماس برای قیمت
ارسال به
*
*
روش ارسال
نام
تخمین تحویل کالا
قیمت
روش حمل و نقلی وجود ندارد

allen & heath mixer ZE60-10FX

شرکت Allen & Heath انگلیسی یک شرکت پیشرو در تولید میکسرهای صداست. اخیرا برند آلن اند هیت میکسری را به نام Z-60-10-FX تولید کرده است که این برند علاوه بر کیفیت و کارایی بالای آن، به زیبایی و طراحی آن اهمیت دوچندانی داده است و مهندسان خبره ی آن، گویا خودشان این محصول را برای خود تولید کرده و به فکر همه چیز بوده اند.
اگر با میکسرهای آنالوگ فراوانی سر و کار داشته اید یا از میکسرآنالوگ به هیچ وجه استفاده نکرده اید، پیشنهاد می کنیم یک بار هم که شده Z-60-10FX را امتحان گنید چون علاوه بر اینکه کمترین میزان نویز را در پردازش اصوات صوتی شما خواهد داشت، امکان فراهم کردن افکت های بی نظیری را نیز فراهم کرده است و کار با آن به قدری ساده به نظر می رسد که حتی افراد مبتدی هم می توانند به راحتی هرچه تمام تر از آن استفاده کنند و صدایی واضح و عالی را در بهترین شکل ممکن گوش دهند و مفتخر باشند که موزیک تولید شده توسط آن ها بهترین خواهد بود.
آلن اند هیت فیدرهای 60 میلی متری را به این میکسر محبوب اضافه کرده و دارای فانتوم پاور 48 ولتی است، این برای گیتاریست ها و موزیسین ها یک ایده آل محسوب می شود.
همچنین 2 لاین جکِ این میکسر آمپدانسِ بالا داشته و کاراکترهای پری آمپ های کلاسیک را به خوبی بازسازی می کنند. اکولایزر 3 بانده ی این میکسر نیز دارای ویژگی MusiQ می باشند که این قابلیت باندهای اکولایزر را متناسب با پهنای باند مربوطه به شکل اتوماتیک تنظیم می نماید. افکت های بینظیر داخلی هم به بهترین شکل طراحی و تنظیم شده که تمام این پردازش ها را می توان از روی USB ضبط نمود و در مواقعی که به آن ها نیاز دارید از آن ها استفاده کنید.