میکروفن داینامیک جاسکو مدل Jasco-2000

تقریبا میتوان گفت یکی از محبوب ترین محصولات برند جاسکو میکروفن داینامیک جاسکو مدل 2000 هست. این میکروفن بدلیل قیمت پایی و کیفیت بالایی که از خود ارائه می‌دهد همیشه طرفداران زیادی داشته.
تولید کننده: برند جاسکو
تماس برای قیمت
ارسال به
*
*
روش ارسال
نام
تخمین تحویل کالا
قیمت
روش حمل و نقلی وجود ندارد

تقریبا میتوان گفت یکی از محبوب ترین محصولات برند جاسکو میکروفن داینامیک جاسکو مدل 2000 هست. این میکروفن بدلیل قیمت پایی و کیفیت بالایی که از خود ارائه می‌دهد همیشه طرفداران زیادی داشته.

حتی میتوان گفت بخش زیادی از اعتبار شرکت جاسکو به خاطر تولید این میکروفن در بین مشتریان شکل گرفته است. خلاصه که این میکروفن بسیار اقتصادی و با کیفیت هست حتی کپسول های داخل این میکروفن هم بصورت جداگانه خریداری می‌شود و کاربرد های فراوانی دارد.

میکروفن داینامیک جاسکو مدل 2000 دارای الگوی قطبی یک طرفه کاردیود می‌باشد و قسمت جلوی میکروفن به صدا ها و امواج صوتی حساس است. وجود چنین الگوی قطبی باعث شده این میکروفن توانایی دریافت هر صدایی در جلوی خود را داشته باشد.

میکروفن جاسکو مدل 2000 به گونه‌ای طراحی شده که صدایی از طرفین و از پشت میکروفن دریافت نمی‌کند ویا اگر بهتر بخوام توضیح بدم این میکروفن توانایی دریافت میزان کمی امواج صوتی را از اطراف خود دارد.

همین امر سبب وجود کیفیت بالایی از صدا در این میکروفن ها شده. همچنین باعث شده تا شما میزان کمتری از feedback را در این میکروفن ها داشته باشید. بنابراین شما با استفاده از این میکروفن میزان کمتری از اعجوجا را تجربه خواهید کرد.

از دیگر مزیت های میکروفن داینامیک جاسکو مدل 2000 میتوان به عدم وجود نویز در آن اشاره نمود. میکروفن به خوبی میتواند امواج صوتی را دریافت و سیگنال صوتی خیلی تمیزی از آن ارائه دهد.

از دیگر مزیت های این میکروفن میتوان به وجود کلید روشن و خاموش (ON/OFF) اشاره نمود که باعث راحتی کار می‌شود. خب این تنها قابلیتی در میکروفن هاست که به نظر من نیازی به توضیح اضافه ندارد.

جنس بدنه میکروفن از استیل طراحی شده که باعث حفظ سلامت قطعات داخلی آن می‌باشد و رنگ آن نیز بسیار زیبا و شکیل است ولی همان طور که میدانید بدنه های استیل خیلی در برابر ضربه های قوی ، مقاومت از خود نشان نمی‌دهند.

میکروفن داینامیک جاسکو مدل 2000 برای کداحی ، سخنرانی ، اجرای زنده ، کنفرانس و یا برخی از کار های استدیویی بسیار مناسب است. همچنین این نوع از میکروفن در بین مداحان نیز طرفداران زیادی دارد.

هر چند که برای کار های حرفه ای استدیویی معمولا از این میکروفن استفاده نمی‌شود ، ولی کیفیت این میکروفن به نسبت قیمتی که شما برای خرید آن میپردازید بسیار مطلوب هست. در کل میکروفن های Jasco 3000 و Jasco 2000 جزو بهترین محصولات و پر کاربرد ترین محصولات این برند محصوب می‌شوند.

نوع اتصال این میکروفن به میکسر از نوع کانن بوده و حساسیت میکروفن داینامیک جاسکو مدل 2000 ، 70 دسی بل می‌باشد. همچنین امپدانس خروجی این میکروفن 600 اهم است.

نام ویژگی مقدار ویژگی
مشخصات
ابعاد 110×180 میلی‌متر
وزن 400 گرم
نوع میکروفن داینامیک
درگاه‌های اتصال XLR
فرکانس پاسخ‌گویی 50 هرتز الی 17 کیلوهرتز
امپدانس 600 اهم
حساسیت 3 تا 71 دسی بل
گستره دینامیکی کاردیود
منبع انرژی mini XLR