میکروفن داینامیک جاسکو مدل Jasco-2400

میکروفن داینامیک جاسکو مدل Jasco-2400 یکی دیگر از محصولات برند جاسکو محسوب می‌شود. الربته که این محصول از نظر کیفیت و کارایی طرفداران زیادی ندارد ولی وجود قیمت بصرفه و اقتصادی آن باعث شده جزو محصولات خوب این برند قرار گیرد.
تولید کننده: برند جاسکو
تماس برای قیمت
ارسال به
*
*
روش ارسال
نام
تخمین تحویل کالا
قیمت
روش حمل و نقلی وجود ندارد

میکروفن داینامیک جاسکو مدل Jasco-2400 یکی دیگر از محصولات برند جاسکو محسوب می‌شود. الربته که این محصول از نظر کیفیت و کارایی طرفداران زیادی ندارد ولی وجود قیمت بصرفه و اقتصادی آن باعث شده جزو محصولات خوب این برند قرار گیرد.

این محصول نسبت به محصولات پرطرفدار برند جاسکو مثل Jasco-2000 و Jasco-3000 خریداران زیادی ندارد و تعداد تولیدات این شرکت نیز روی محصول میکروفن داینامیک جاسکو مدل Jasco-2400 محدودتر است.

از نظر ظاهری میکروفن Jasco-2400 طراحی جذاب و شکیلی ندارد و با توجه به نظر کاربران میکروفن های سری 2000 و 3000 و یا حتی 1000 برند جاسکو دارای طراحی شکیل‌تری نسبت به Jasco-2400 می‌باشد.

از نظر امپدانس، میکروفن Jasco-2400 هم همانند دو محصول Jasco-2000 و Jasco-3000 دارای امپدانس 600 اهم بوده و از نظر فرکانس پاسخگویی هم شبیه این دو محصول می‌باشد.

البته از نظر میزان حساسیت، میکروفن داینامیک Jasco-2400 طبق مشخصات برند جاسکو؛ کمی ضعیف‌تر عمل می‌کند. البته که تقریبا تمامی میکروفن های داینامیک این برند نسبت به امواج صوتی دارای حساسیت یکسانی هستند.

بدنه‌ی فلزی میکروفن داینامیک جاسکو مدل Jasco-2400 با دوام است و استحکام زیادی دارد. .جود یک همچین بدنه ای باعث محافظت بیشتر جزای داخلی میکروفن در برابر ضربات احتمالی می‌شود.

البته که شما کلا در مورد میکروفن ها باید مراقب باشید که آسیبی به اجزای داخلی میکروفن بخصوص کپسول آن وارد نشود ولی در کل وجود یک همچین بدنه ای بخوبی می‌تواند باعث افزایش طول عمر میکروفن شود.

این میکروفن نیز همانند سایر میکروفن های داینامیک از کانکتور کانن یا XLR برای اتصال به میکسرصدا استفاده می‌کند. همچنین همانطور که در عکس محصول مشاهده می‌کنید وجود سوییچ روشن و خاموش (ON/OFF) در این یکروفن هم رعایت شده.

ولی در عمل خیلی از افراد هستند که ظاهر این میکروفن را دوست ندارند، شاید جاسکو از نظر طراحی ظاهری اینبار طرفداران خود را ناامید کرده باشد. از نظر کاربری نیز این میکروفن کاربری نیمه حرفه ای دارد و برای مداحی و سخنرانی، یا حتی خوانندگی در لول های پایین مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اگر شما هم قصد خرید یک میکروفن با کیفیت را دارید، من به شما پیشنهاد میکنم قبل از خرید با استفاده از کاربری خود در شبکه های اجتماعی با ما مشورت کنید تا بتوانید بهترین گزینه را انتخاب کنید.

 

نام ویژگی مقدار ویژگی
مشخصات
Color مشکی
نوع میکروفن داینامیک
درگاه‌های اتصال XLR
فرکانس پاسخ‌گویی 50 هرتز الی 17 کیلوهرتز
امپدانس 600 اهم
حساسیت 70 دسی بل
منبع انرژی mini XLR