دایناکورد Dynacord

دایناکورد Dynacord

شرکت دایناکورد ( Dynacord )

شرکت دایناکورد ( Dynacord ) در سال 1947 میلادی و با ساخت تیوب آمپلی فایر کار خود را آغاز کرد. پس از چند سال و با تثبیت دایناکورد در بازار آلمان، این شرکت اقدام به ساخت اسپیکر کرد. رفته‌رفته کار دایناکورد توسعه پیداکرده و با تولید میکسر صدا و سایر تجهیزات صوتی به یکی از بزرگ‌ترین‌های این صنعت تبدیل شد. امروز کمتر کسی است که نام دایناکورد ( Dynacord ) را نشنیده باشد؛ حتی افرادی که آشنایی کمتری با صنعت صوت دارند با دایناکورد آشنایی دارند. دایناکورد هم‌اکنون محصولاتی مانند میکسر صدا ( Mixer ) ، پاور میکسر صدا ( Powered Mixer ) ، آمپلی فایر ( Amplifier ) ، بلندگو ( Speaker ) و سیستم پیجینگ ( Public Address ) تولید می‌کند.

آمپلی فایر دایناکورد ( Dynacord )

آمپلی فایر دایناکورد ( Dynacord ) یکی دیگر از محصولات شاخص این برند محسوب می‌شود. تجربه 70 ساله دایناکورد در ساخت آمپلی فایر، حالا این شرکت را به یکی از بهترین و بزرگ‌ترین سازندگان آمپلی فایر در دنیا تبدیل کرده است. هم‌اکنون به اعتقاد بسیاری بهترین مارک آمپلی فایر دایناکورد ( Dynacord ) است. در هر رده‌ای از آمپلی فایر، چه آمپلی فایر دو کاناله ، چه آمپلی فایر 4 کانال و چه آمپلی فایر 6 کانال ، دایناکورد محصولات متنوعی برای استفاده مشتریان دارد. ازجمله معروف‌ترین آمپلی فایرهای دایناکورد پاور دایناکورد sl1800 و پاور دایناکورد sl2400 است که هم‌اکنون با گارانتی ارتباط در بازار موجود است. آمپلی فایرهای متنوع دایناکورد ( Dynacord ) در هر کاربری قابل‌استفاده هستند. آمپلی فایر برای مدارس، آمپلی فایر برای مساجد، آمپلی فایر هیئت؛ دایناکورد برای همه این نیازها راهکار منحصربه‌فردی پیش‌بینی کرده است.

میکسر دایناکورد ( Dynacord )

یکی از معروف‌ترین محصولات حال حاضر دایناکورد ( Dynacord )، میکسر صدا دایناکورد است. در ایران بیش از هر نوع محصول دیگری دایناکورد را با میکسر و پاور میکسر آن می‌شناسند؛ پاور میکسر دایناکورد 1600 ، پاورمیکسر دایناکورد 2200 و پاورمیکسر دایناکورد 600 ازجمله محصولات بسیار مشهور دایناکورد در ایران هستند. اگر نظر بسیاری از کاربران درباره بهترین میکسر صدا یا بهترین پاور میکسر را بپرسید، آن‌ها میکسر صدا دایناکورد را به شما معرفی می‌کنند. حتی اگر صحبت از پاور میکسر کوچک و یا میکسر صدا ارزان باشد، بازهم می‌توان محصولی از دایناکورد را پیشنهاد کرد. قیمت میکسر دایناکورد و قیمت پاور میکسر دایناکورد را می‌توان از نقاط قوت این محصول به شمار آورد که برای کاربران بسیار مقرون‌به‌صرفه است. میکسر و پاور میکسر دایناکورد را می‌توان در انواع کاربری‌ها استفاده کرد؛ در سیستم صوتی برای یک سالن کنسرت و آمفی‌تئاتر، برای سیستم صوتی مدارس و سیستم صوتی مساجد و هیئات.

ما در سایت میکس صدا قصد داریم آموزش محصولات دایناکورد را در اختیار شما قرار دهیم…

این مقاله را به زبان دیگر ببینید:

Leave your comment
Comments
10/26/2022 7:15 PM
اوووف ایول